Horoscope for 2014 rіk. Lev.

Гороскоп на 2014 рік. Лев.

Здоров’я . У рік Синьої дерев’яної Коні Леви увійдуть з відмінним потенціалом здоров’я. І вже з перших місяців почнуть його бездумно витрачати … Але незважаючи на всі їх « старання » , зіпсувати своє самопочуття їм не вдасться. Єдине , що загрожує Левам , — це дратівливість , перевтома і ще , може бути , безсоння або , навпаки , підвищена сонливість. Найнебезпечніше в цьому плані час припаде на першу половину року (тобто до кінця червня) і потім на грудень. У період же з липня по листопад Леви виявляться невразливими для будь-яких зовнішніх подразників . Проте навіть і в критичні моменти їм вдасться цілком задовільно справлятися зі своїм не особливо оптимістичним настроєм і проявляються нездужаннями .

Кар’єра . Рік Коня дуже сприятливий для Львів . Милості Фортуни впадуть в 2014 році і на вчених , і на чиновників, і на людей творчих професій … так фактично на кожного Лева. Будь-який представник цього сузір’я може в тій чи іншій мірі випробує задоволення і задоволення в професійній сфері. Єдина умова для успіху — працьовитість і сумлінність при виконанні службових обов’язків , бо Господиня року не сприймає брехні і хитромудрість .

Фінанси . У плані фінансів 2014 Коні для Львів вдасться непростим. Подій відбудеться маса … Але коли Леви будуть стикатися з негативними моментами , то їм потрібно не звинувачувати в цьому когось ( в тому числі і себе) , а заспокоїтися , зупинитися і озирнутися. Тому що будь-яка проблема поступово вирішиться сама собою , потрібно тільки вміти бути терплячим. Отже , головне завдання на 2014 рік для Львів — підпорядкувати себе планування та розважливості . У цілому ж ситуація для представників цього знака така: у перші місяці краще поберегтися вкладати куди-небудь гроші ; в травні- червні їм потрібно постаратися бути особливо толерантними зі своїми партнерами і колегами , з якими вони працюють пліч -о-пліч ; в жовтні -грудні саме час починати нові проекти і вкладати заощадження в справи , які здаються перспективними.

Відносини . Сімейні Леви зуміють порадувати в 2014 році і себе , і своїх коханих. Адже вони зуміють проявити дивовижну прозорливість і чуйність і зуміють зробити так , щоб їх улюблені були приємно вражені і з новою силою закохані в них . Самотні Леви можуть спокійно займатися своїми нагальними справами , бо доля вже приготувала їм приємний сюрприз , і їх зустріч зі своєю « половинкою » відбудеться в потрібний день і годину ..

Добавить комментарий