Horoscope for 2014 rіk. Corpuscles.

Гороскоп на 2014 рік. Телець.

 

Здоров’я . Для Тельців 2014 виявиться знаковим. Турбота про здоров’я буде приносити відчутні результати. Тельцям вдасться навіть періоди сезонних застуд пережити вдало. Але головне — їм прийдуть в голову чудові думки про те , що добре б позбутися шкідливих звичок. Особливо наполегливими будуть ті , хто має слабкість до всяких вкусностям і через це носить на собі зайві кілограми. Вони зуміють — таки домогтися свого , радуючи себе і власне дзеркало нової і від цього особливо сексуальної фігурою.

Кар’єра . Лейтмотивом професійної діяльності для Тельців на рік Синього Коня має стати ось що : йти вперед , не здавати позиції , домагатися недосяжного . У їх розпорядженні будуть всі засоби і всі можливості , потрібно тільки повірити в себе і відчути в собі сили . Перші місяці можуть бути зв’язані з деякими труднощами , що відбуваються , до речі , саме від того , що Тельці будуть в чомусь сумніватися або чогось побоюватися. Але їм слід бути наполегливішим і поувереннее в собі , і тоді позитивні результати не змусять себе чекати.

Фінанси . З грошима Тельці в 2014 році будуть на «ти». Багатьом основний вид діяльності буде приносити цілком пристойні заробітки. Ті ж , хто не заробляє скільки хотілося б на своєму робочому місці , майже завжди матимуть можливість поповнити власний бюджет додатковими джерелами доходів .

Відносини . Рік Синього дерев’яного Коня для Тельців вдасться емоційним і насиченим враженнями. Любов стане прямо-таки витати навколо них в повітрі. Тельці виявляться попросту невразливими для негативу. Вони будуть готові кожну хвилину дарувати своїм коханим радість і надавати знаки уваги, і їх половинки по достоїнству оцінять їхні великі гарячі серця . А холості представники цього сузір’я зможуть мати масу шансів пофліртувати , закохатися , «закрутити роман» , зустріти свого єдиного (або єдину) ..

Добавить комментарий